Czym kierować się przy wyborze firmy i produktów? (2z90)

Czym kierować się przy wyborze firmy i produktów? (2z90)

Firm marketingu sieciowego oraz różnego typu programów partnerskich w sieci znajdziesz setki. Tym bardziej w obecnych czasach, gdzie Internet bardzo się rozwija. Codziennie słyszę o jakiś nowych kryptowalutach, systemach revshare, MLM’ach i tak dalej i tak dalej… Można by było wymieniać w nieskończoność. Ale czy zadałeś sobie pytanie, jakie cechy powinien mieć ten najwłaściwszy biznes internetowy? Co powinien spełniać? Jakimi wartościami się kierować? Jakie korzyści dawać? Zarabianie w Internecie to temat skomplikowany, ale przy dobrej strategii opłacalny. Zanim zdecydujesz się coś promować, najpierw przeanalizuj kilka istotnych elementów. Przede wszystkim nie podejmuj decyzji na gorąco, pod wpływem jakichkolwiek emocji. Zanim podejmiesz decyzje określij jasno, co chcesz osiągnąć i w jakim czasie. Zastanów się, czy szukasz najlepszego produktu dla siebie bądź znajomych, dodatkowego dochodu, czy niezależności finansowej. Dlatego właśnie najpierw warto jest określić własne oczekiwania wobec biznesu i po co to w ogóle robimy!

Aby to uczynić należy zadać sobie kilka bardzo ważnych pytań. Przygotowałem więc dla Ciebie listę pytań, które zadałbym sobie przed wyborem odpowiedniej firmy:
– Jaki produkt będzie Ci odpowiadał, bądź będzie cieszył się zainteresowaniem na rynku?
– Czy oczekujesz systemu do działania offline, czy online?
– Czy plan marketingowy nam odpowiada?
– Czy produkt jest zużywalny w trakcie trwania danego okresu aktywacyjnego?
– Jak wysoka jest akceptacja rynkowa produktu?
– Jaki okres czasu firma jest na rynku i w jakiej są obecnie kondycji?
– Czy produkty są warte swojej ceny?
– Z jakich ludzi chciałbyś, aby składał się Twój zespół?

Oczywiście powyższą listę możesz dowolnie zmodyfikować i wzbogacić o swoje indywidualne pytania. Zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzu 🙂 A wracając do tematu to jest jeszcze jedna żelazna zasada: „Biznes ma pasować do Ciebie i odpowiadać Tobie, a nie Twojemu sponsorowi”. Więc pod żadnym pozorem nie próbuj robić go na siłę! To Ty musisz wiedzieć, czy jest to biznes dla Ciebie, a nie ktokolwiek inny. Oczywiście nie twierdzę, że nie możemy posiłkować się opinią innych, ale pamiętajmy, że nikt za nas biznesu nie zrobi, także przy wyborze bądźmy rozsądni. Pamiętaj również, że tutaj decyduje Twoja determinacja, ambicja, kreatywność i chęć zmiany swojego życia na lepsze. A nawet to może nie wystarczyć, jeśli nie podejmiesz odpowiednich działań. Tylko przemyślane decyzje mogą zapewnić Ci sukces, do jakiego zmierzasz. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Powodzenia!

3 Replies to “Czym kierować się przy wyborze firmy i produktów? (2z90)”

  1. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby produkt był dobry 🙂
    Bo jak sam jestem czegoś pewien to łatwiej zarazić innych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *